Київський Палац дітей та юнацтва | Київський Палац дітей та юнацтва

Статті

Проекти, конференції

Друк
   Жовтень 2015 – Звітно-виборчі збори Асоціації позашкільних навчальних закладів України (м. Київ)
   22-24 травня 2015 року – міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових кручах» (Київський Палац дітей та юнацтва)

Творча акція «25 ювілейних років», присвячена 25-річчю інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва

 80-i5  19 – 20 травня 2015 року урочистості на честь 80-річчя Київського Палацу дітей та юнацтва 
   1-3.04.2015р. – Психологічний фестиваль «ПАРОСТОК»     (Київський Палац дітей та юнацтва)
  Всеукраїнський конкурс-проект «Молоде обличчя Позашкілля» до 10- річчя Асоціації позашкільних навчальних закладів України
Організатори: Асоціація позашкільних закладів України, лабораторія діяльності позашкільних закладів Інституту проблем виховання НАПН України, Всеукраїнська газета «Позашкілля» видавництва «Шкільний світ»
Етап 1. Прийом робіт — з 15 березня до 1 червня 2015 р.
Етап 2. Визначення переможців — з 1 червня до 15 вересня 2015 р. включно.
Етап 3. Нагородження переможців і призерів конкурсу-проекту відбудеться в жовтні 2015 року (Київський Палац дітей та юнацтва)
 11   webs

 11-25 січня – «11 миттєвостей зими» - урочистості на честь 75-річчя Рівненського Палацу дітей та молоді» (див. pdm.org.ua)

Програма святкування

  Жовтень-листопад 2014. Всеукраїнський семінар-практикум для позашкільників в м.Рівне, науково-методична служба.
  Жовтень-листопад 2014. VI Міжнародий театральний фестиваль аматорських колективів "Ліхт АРТ -2014". Народний молодіжний театр "Від ліхтаря". м.Рівне.
  Червень 2014 року - Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості "Скадовськ скликає друзів".
sula mogo narodu «Прес-весна на Дніпрових схилах». XIІ Міжнародний фестиваль дитячої журналістики (м.Київ, Палац дітей та юнацтва)
16–18.05.2014
22 - 24 04. 2014 - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ПАРОСТОК» (Професійна Активність Розвиток Освіти Свідома Творчість Особистісна Компетенція).
  17-19.04. 2014  – Участь членів Асоціації позашкільних навчальних закладів України в міжнародній науково-практичній  конференції «В поисках диалога между формальным и неформальным образованием» (Литва, м. Вільнюс. Литовський Центр дітей та молоді)
  Квітень 2014р. - Семінар-практикум для керівників гуртків та волонтерів з інтелектуальних ігор. Спортивна школа інтелектуальних ігор Шевчук В.В.
  25-29.03.2014 -  міжнародний науково-практичний семінар «Допрофесійна і професійна освіта в умовах багатопрофільного позашкільного навчального закладу. Хореографічне мистецтво» (м. Київ, Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» )
20.11.2013 – Звітно-виборчі збори членів Асоціації позашкільних навчальних закладів України       (м. Київ, Київський Палац дітей та юнацтва)

20.11.2013 - Участь у Всеукраїнському форумі працівників позашкільних навчальних закладів України  (м. Київ, Київський Палац дітей та юнацтва)

Детальніше

«Прес-весна на Дніпрових схилах». XI Міжнародний фестиваль дитячої журналістики (м.Київ, Палац дітей та юнацтва)
17–19.05

Березень

Міжнародний фестиваль народного танцю «Київське дивоколо» (м.Київ, Палац дітей та юнацтва)

Діяльність Асоціації позашкільних навчальних закладів з Європейською Асоціацією Установ Неформальної освіти дітей та молоді:
•Реалізація проектів щодо молодіжних обмінів в сфері екології, молодіжної політики, культури, спорту, журналістики;
•Робота над поновленням міжнародної молодіжної секції EAICY;
•Спецвипуск бюлетеня EAICY «Молодь в дії» (протягом 2013 р.)

Квітень
Міська методична виставка «Виховний простір позашкільного навчального закладу як важливий чинник соціалізації дітей» (м.Київ, Палац дітей та юнацтва)

«Соціалізація молоді: від формальної освіти до освіти неформальної – форми та методи». Київський Палац дітей та юнацтва та Рівненський палац дітей та молоді у співпраці з СEMEA Франції, Італії та Міністерством освіти Російської Федерації реалізують Міжнародний проект «Соціалізація молоді: від формальної освіти до освіти неформальної − форми та методи роботи». Метою проекту є знайомство з системою формальної та неформальної освіти країн-учасниць і обмін досвідом у сфері соціалізації молоді. Проект відбудеться 17-19.05 (Київ, Палац дітей та юнацтва) 20-23.05 (Рівне, Палац дітей та молоді) .

Детальніше

1-3 квітня 2013 року в Київському Палаці Дітей та Юнацтва відбудеться Міжнародний психологічний фестиваль «ПАРОСТОК» (Професійна Активність Розвиток Освіти Свідома Творчість Особистісна Компетенція).

Детальніше

З 25 по 27 лютого 2013 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Формування базових компетентностей у вихованців позашкільних навчальних закладів» .


Резолюція

Детальніше
З 25 по 27 лютого 2013 року участь у Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013» м. Київ, Палац дітей а юнацтва)
   Науково-практичний семінар з питань управлінської діяльності
Лютий 2012 р. (Рівне, Палац дітей та молоді)
   

С 12-14 ноября 2012 года будет проходить Всероссийская научно-практическая конференция с международным участием «Реализация государственных и общественных инициатив по поддержке одаренных детей». Приглашаем желающих.

Подробнее

Заявка на участие

Участь у IV Національній виставці-презентації «Інновації в сучасній освіті 2012» (м. Київ)
16-18.10 2012 р.

Детальніше
Участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова еліта у розвитку держав»
9-10.10 (Київ, Національний педагогічний унaіверситет ім. П.Драгоманова)

Надсилайте свої пропозиції для участі та проведення заходів за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu